Yeniköy Duşakabin

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/fullsizerender-6-1.jpg

Geniş ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyan firmamız, duşakabin seçme konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranarak sizlerin istekleri doğrultusunda en uygun ve güvenilir hizmeti sunmak ilk amacımızdır. Malzeme olarak kullandığımız 1. Sınıf materyaller ile sağlığınıza kesinlikle olumsuz etkenler yaratmıyor ve ürün montajının bitimine dek memnuniyet garantisi veriyoruz. Rahat ve konforlu bir duşakabinin keyfine henüz varmadıysanız, Yeniköy duşakabin sitesi olarak sizleri bu yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Duşakabin Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Size uygun duşakabini seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey banyonuzun kullanım alanı olmalıdır. Kullanım alanınızdan daha büyük ya da daha küçük ölçülerde yapılan duşakabin seçimleri, üründen doğru biçimde faydalanamamanıza sebep olacaktır. Duşakabinin hareket eden düzeneklerinde hangi maddelerin kullanıldığına dikkat edilmelidir.
Banyonuzda oluşacak nemli ortam yüzünden zarar görmeyecek malzemelerin kullanılmasına ve duşun dışına su çıkmayacak şekilde yalıtım yapılmasına dikkat etmelisiniz. Montaj aşamasında kullanılan silikonun kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Aksi takdirde duşakabininizden banyonuza sızan su ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İsteriz ki satın aldığınız ürünü uzun yıllar boyunca kullanın; bu sebeple kabin üzerinde kullanılan boyanın ve kaplamaların zaman içerisinde bozulmayacak kaliteye sahip olması gerekmektedir. Ürünlerimizin garanti koşullarını mutlaka değerlendirmelisiniz.
Tüm bunların da ötesinde, duşakabin satın alacağınız firmanın tecrübesini, işçiliğini, kullandığı malzemelerin kalitesini ve sektörde ne kadar süredir faaliyet gösterdiğini de araştırıp öğrenmelisiniz. Yıllarımızı bu sektöre vermiş tecrübeli ve başarılı firmamız sizlere, aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermenizde yardımcı olacaktır. Yeniköy duşakabin sitesi satın almaya karar verdiğiniz ürünü evinize getirerek montajını gerçekleştirir.
Kalitesiz duşakabinler sebebiyle ciddi ev kazaları yaşamanız olasıdır. Bu durumun önüne geçmek için ise alacağınız ürünü dikkatle seçmelisiniz. Yeniköy duşakabin sitesi size bu konuda yardımcı oluyor. İnternet sitemizden ulaştığınız takdirde de 7/24 iletişim sağlayabileceğiniz arkadaşlarımız sizlerin hizmetindedir.

Duşakabin Bakımı Hakkında En Sağlıklı Bilgiler

Uzman elemanlarımız ile günden güne büyüyen firmamız sizlere duşakabin temizliği ve bakımı hakkında da önemli bilgiler veriyor. Ürün satın aldığınızda size verilen kullanım kılavuzunu dikkate almanızı öneriyoruz. Bunun yanı sıra sizlere sözlü olarak beyan edilen talimatlara da uyduğunuz takdirde ürünün ömrünü uzatmanız mümkündür. Gelin duşakabin bakımı ve temizliği konusuna bir göz atalım.
Duşakabin camlarını temizlemek için üretilen birçok deterjan vardır. Üstelik artık hemen hemen her marketten temin edebileceğiniz bu deterjanlar ile kolayca temizlik yapabilirsiniz. Sıvıyla temas eden tüm yüzeylerde olduğu gibi duşakabinlerde de kireç oluşumu gözlenir, kireç çözücüler bu konuda işe yaramaktadır. Bunları yüzeye uyguladıktan sonra temiz bir sünger yardımıyla ovalayabilir, ardından su ile kolayca durulayarak su lekelerinden ve kireç artıklarından kurtulabilirsiniz. Duşakabin camını sildikten sonra kurulayarak daha temiz bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Evinizin birçok kısmında da rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal karışım sirke ve suyu duşakabin temizliğinde de kullanabilirsiniz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.