Üstten Askılı Duşakabin

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/img-8129.jpg

Sektörde yenilikçi tasarımlarıyla öncülük yapan Ferah Dizayn, üstten askılı duşakabinler ile zeminde ki kir tutma problemini de gidermiş oldu.

Aynı zaman da görsel olarak da birçok modelden şık tasarıma sahit olan PLATİN seri ürünler ile banyonuza bakışınız değişecek. 8 mm güvenlikli Temper camların haricin de, 304 Paslanmaz malzeme kalitesi ve1. sınıf fitil grubu ile alanın da ileri seviye kaliteyi yakalayan PLATİN seri zerafetiyle büyülüyor.

 

Sürgü sistem PLATİN serinin makaraları üstten PASLANMAZ ray ile askıda olduğu için aşağıda makara ve ray sistemi bulunmamaktadır. bu sayede alt kısımlarda ki kir toplama problemi ortadan kalkmış bulunmaktadır.

Her duşakabin, doğru şekilde kullanılabilmek için menteşelere ihtiyaç duymaktadır. Bu menteşeler genellikle hem alt hem de üst kısımlara yerleştirilerek raylı sistemler yapılmaktadır. Ancak üstten askılı paslanmaz duşakabin tasarımlarda belirtilen bu menteşeler yalnızca duşakabinin üst tarafında yer almaktadır. Bu durumun ise pek çok avantajı mevcuttur.

Üstten askılı duşakabinler, paslanmaz materyallerle yapıldığı için düzenli bakım, onarım ve değişime ihtiyaç duymamaktadır. Bu sayede tekrar duşakabin için masraf yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Buna ek olarak menteşenin yalnızca üst tarafta bulunması büyük bir hijyen sağlamaktadır. Zira alt menteşe kısımlarına sabun, deterjan, kimyasal, su gibi ürünler temas etmemekte ve birikmeye sebebiyet vermemektedir. Bu bağlamda bu duşakabin modelleri, tasarım kadar hijyene de önem veren bireyler için idealdir.

Üstten Raylı Duşakabin Sistemi Nedir?

Duşakabin yaptırmak isteyen bireyler, kendilerine en uygun modellere erişebilmek için araştırma yapmaktadır. Bu bağlamda en çok merak edilen tasarımlardan bir tanesi de üstten raylı duşakabin sistemleridir. Üstten raylı sistemlerde, duşakabinin altında herhangi bir boşluk, girinti, menteşe sistemi ve menteşe yeri bulunmadığı için dümdüz bir yapıya sahiptir. Bu sayede bu boşluklara, saç, kir, pislik gibi birikmeler olmamakta ve banyoda üstün bir hijyen sağlanmaktadır.

Üstten raylı duşakabinlerin bir diğer avantajı ise, menteşelere su değmemesidir. Bu sayede pas, kireç, gıcırdama gibi sorunlar meydana gelmemektedir. Bu özellikler sayesinde üstten ray sistemine sahip olan duşakabin modelleri günümüzde en çok rağbet gören seçenekler arasında yerini almaktadır.

Üstten Askılı Duşakabin Modelleri

Üstten askılı duşakabinler, pek çok modelde tasarlanabilmektedir. Bu modellerde yalnızca menteşenin üst kısımda kalması değişmeyen özelliktir. Raylı sistem duşakabin modellerinde pek çok farklı cam türü, çerçeve modeli ve rengi tercih edilebilmektedir. Bu sayede her banyoya uygun tasarımlar yapılabilmekte ve dekorasyonda bir bütünlük sağlanmaktadır.

Üstten duşakabin yaptırmak isteyen bireyler, banyolarında kullandıkları renklere uygun olacak şekilde çerçeve rengi seçebilmekte, camın karartmalı olup olmayacağına karar verebilmekte ve bu gibi detayları belirleyebilmektedir. Bu sayede banyo tasarımı çok daha iyi bir hal almaktadır.

Üstten Askılı Duşakabin Fiyatları

Üstten askılı duşakabinler, gerek şık tasarımları gerek ise kolay temizlenebilir yapıda olmaları nedeniyle pek çok insan tarafından araştırılmaktadır. Sürme duşakabin sistemlerinde yalnızca üst tarafında menteşe bulunan bu modele uygun fiyatlara sahip olmak mümkündür. Üstten askılı paslanmaz duşakabin modellerinin fiyatını merak eden bireyler, fiyatların pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini bilmelidir.

Üstten askılı duşakabinlerin hangi boyutlarda yapılacağı, kullanılacak materyaller, yükseklik, duşakabin metrekaresi ve bu gibi hususlar göz önünde bulundurulmakta ve buna bağlı olarak fiyat belirlenmektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi almak isteyen bireyler, öncelikle banyolarının ölçüsünü almalı ve model seçimi yapmalıdır. Bu sayede daha kesin fiyat alınabilecektir.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.