Uskumruköy - Ferah Dizayn

Profilsiz Askı Sistem Duvardan Duvara Duşakabin

Uskumruköy duşakabin ile evlerinizi kısa süre içinde daha farklı bir hale getirin. İstediğiniz her an bizlere ulaşarak her ne konuda yardım almak isterseniz haftanın altı günü 20:00’a kadar açığız. Bizler ile ister telefon ister web adresi isterseniz de normal adreslerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmeniz halinde sunduğumuz avantajlar ile kendiniz için en uygun olan modelleri her an rahatlıkla bulabilirsiniz. Bizler burada yer alırken sizlerin banyolarında en özel anların yaşanması ve giren kişilerin adeta içleri açılsın diye binlerce farklı ürün çeşidi ile devam etmekteyiz. Bu kadar farklı yapıda olan her bir ürünü hem bizlerden en kaliteli halleri ile alabilecek olmanızın yanı sıra bir yandan da en uygun alternatifleri ile devam edebileceksiniz. Son zamanlarda %40’a varan indirimlerden yararlanmak için fazla beklemeden sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sizlerin isteklerine uygun bir şekilde yanıt verebilmek için kendi tasarımımız olan ürünlerin yanı sıra eğer sizlerin de kendi hayalleri arasında yer alan ürünler varsa onları da sunmaktayız. Her ne kadar kurulum aşamaları üzerinden uzun yıllar geçmiş olmasa da yapılan işler ve iş ile birlikte siz müşterilerimize verdiğimiz önem ile en iyi noktaya ulaşmak üzere hedefimize hızla ilerliyoruz. Sadece üzerinde olan desen modellerine göre değil bir yandan farklı tasarımlar ya da üretimleri ile de Uskumruköy’de duşakabin hizmeti vermekteyiz.

Duşakabinin Avantajları

Eğer sizler de kısa süre içinde Uskumruköy duşakabin seçeneklerinden birini tercih ederseniz daha avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sadece bir kere yapım için model seçmeniz dışında en ufak uğraşmanız gereken bir konu bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra banyolarda oluşan ıslak görünümü de yok edecek ve banyoda temizlik açısından uzun saatler boyu uğraşmanıza da gerek kalmayacaktır.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.