Teknesiz Duşakabin Modelleri

Lüks Seri İki Duvar Arası Duşakabin
Teknesiz Sürgülü Duşakabin
Teknesiz Lüks Duşakabin
Teknesiz Füme Duşakabin
Paslanmaz Seri Teknesiz Siyah Duşakabin
Siyah Profil Menteşeli Teknesiz Duşakabin
Teknesiz Siyah Köşe Duşakabin

Günümüzde eskiye nazaran duş teknelerinin ya da küvetlerin kullanımı azalmıştır. Buna en büyük sebep ise teknelerin altlarının temizliğinin zor olması, yüksek olmaları ve giderlerinin tıkanması gibi nedenler gösterilebilir.

Müşterilerimizden gelen talepler üzerine teknesiz duşakabin üretimimiz de artmaktadır. Aşağıda sıraladığımız modelleri teknesiz duşakabin modellerinin en çok tercih edilenleri olarak değerlendirebilirsiniz.

                 Teknesiz duşakabinler banyonuza zarif ve pürüzsüz bir görünüm de kazandırmaktadır. Duşakabinin zemine monte edilmesi, hasta ve yaşlıların kullanımı için de oldukça büyük bir kolaylık anlamına gelir. Alt kata izolasyon sorunu çıkarmaması için duş zemininizin yapımında izolasyon çok önemlidir. Bu tarz sorunlar yaşamak istemiyorsanız uzman ekiplerimizden randevu alın.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.