Tarabya Duşakabin

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/fullsizerender-6-1.jpg
Tarabya Duşakabin

Tarabya duşakabin, duş ve küvet kabini üretmek amacıyla kurulan köklü ve uzman kadroya sahip bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tarabya duşakabin firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, yenilikçi fikirlere her daim açıktır. Ar-Ge kadromuz tarafından, günümüz ihtiyaçları belirlenmekte ve araştırma sonuçlarına göre, üretim gerçekleşmektedir. Tarabya duşakabin firmamız, her talebe hızlı cevap veren yenilikçi bir firmadır.
Alanımızdaki son gelişmeleri takip etmekte ve günümüz koşullarına kolaylıkla adapte olabilmekteyiz. Deneyimli, alanlarında uzman ve profesyonel kadromuz sayesinde, imalat, montaj ve teknik servis aşamalarını hızlı bir şekilde tamamlayıp, müşterilerimize birinci sınıf kaliteli malzemelerle, uygun fiyatlı ürünler üretmeyi amaçlamaktayız.
Tarabya duşakabin firmamızın marka tescil, kalite uygunluk ve imalatta yeterlilik belgeleri vardır. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve çevreye uygun malzemelerle üretilmiştir. İmalattan satışa, montajdan teknik desteğe kadar sürekli yanımızda olduğunuzu bilmenin bilinci ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve sizleri memnun etmek birincil hedefimizdir.
Duşakabinlerimiz de temperli cam sistemi veya mika cam sistemi uygulanmaktadır. Temperli camlarda, normal cama oranla 5 kat daha dayanıklılık özeliği kazandırılır. Temper işlemi yapıldıktan sonra cama, kesme delme gibi işlemler uygulanmaz. Isıtma ve soğutma aşamaları içerir ve eğer cam kırılırsa çok küçük veya büyük parçalara ayrıldığı için yaralanma riskleri en aza indirilir. Kırılan camın kenarlarının keskin olmamasından dolayı da zararsızdır. Normal cama oranla çok daha güvenlidir.

Duşakabin Temizliği Kolay

Müşterilerimiz garanti süresi sonunda yedek parçaları bulmada da sorun yaşamayacaklardır. Tüm yedek parçalarınızı, uygun fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz. Duşakabinlerimiz ile ilgili olarak bir sorun yaşamazsınız ve ürünlerimiz için 7 yıl yedek parça bulundurma garantisi veriyoruz.
Ürünlerimizde, PVC kaplama kullanmıyoruz çünkü PVC ağır metaller içermekte ve birçok zararı vardır. Sırf çok uygun fiyata alacağınızın ürünlerin, hayatınızı riske atmasına izin vermeyin. Ucuz ve kalitesiz hammaddeye sahip ürünler, hem kısa ömürlü olur, hem de sağlığınıza zarar verir. Sizlerin hayatı bizler için önemlidir.
Mika cam veya temperli cam ürünlerinizin uzun ömürlü olabilmesi için, asit içerikli malzemeler kullanmayınız, bunlar ürünlerimize uzun vadede zarar verebilir, ürünler çizilebilir veya hasar görebilir. Tek ihtiyacınız olan sıvı deterjandır.
Montajınız yapılırken ustanızdan silikonların dışarıdan çekilmesini istemeniz durumunda, silikon üzerinde, asitli malzeme kullanımından dolayı oluşan kararmanın bir nevi önüne geçmiş olacaksınız.
Boyaların profilden ayrılması, zarar görmesi veya kararması söz konusu değildir, fakat ağır kimyasallar zaman içerisinde, ürünlerimize zarar verebilir. Duşa kabinlerinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bu konuda lütfen hassas davranınız.

Duşakabin Modellerimiz Birbirinden Şık

Çeşit çeşit modeller, farklı tasarımlar ve farklı cam desenlerimiz mevcuttur. Geniş ürün yelpazemizden, zevkinize göre istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımızın görüşlerini almanızı da tavsiye Tarabya duşakabin hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Beğeninize göre çalışanlarımız ücretsiz keşif ve montaj yapacaklardır.
Üründen Ürüne Fiyatlarımız Değişkenlik Göstermektedir.
Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin öneri ve şikâyetlerini önemsiyor ve dikkate alıyoruz. Sizlerin görüşleri firmamızın gelişmesi ve yenilenmesi açısından çok önemlidir. Bizlere iletişim sayfamızdan, günün her saati ulaşabilir ve avantajlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.
İnternet sitemizden, beğendiğiniz duşakabinlerinizin modellerini ve fiyatlarını öğrenebilir, bizlere ulaşabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.