Tarabya Cam Kapı

ferah-dizayn-cam-sistemleri-9-1

Atölyemizin bulunduğu bölge olan Tarabya’da müşterilerimize birebir hizmet sunmaktayız. Butik çalışmalarımızın içerisinde özel üretim, sürgülü, menteşeli ve katlanır cam kapılar bulunmaktadır. Bölgemizde bulunan villalar için girişlerindeki camlı kapamalar sundurmalar cam kapılar cam balkonlar sürgülü cam balkonlar üretimimiz bulunmaktadır.

Sürgülü cam kapılar da farklı sürme seçenekleri bulunmaktadır. Ofis tipi cam kapılar ve ev tipi cam kapı olarak böldüğümüz ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en hijyenik şekilde ulaştırmaktayız. Bulunduğumuz bölgenin tek duşakabin üreticisi olarak müşterilerimizin cam duşakabin konusunda ki ihtiyaçlarına da karşılık vermekteyiz. cam kapılarda müşterilerimizin isteği doğrultusunda ister desenli ister renkli ister şeffaf olarak üretim yapmaktayız ayrıca aksesuarlarımızda renkli olarak kullanabilmekteyiz. Birçok alanda verdiğimiz hizmetlerin karşılığı olarak güler yüzlü bir teşekkür bizlere yetmektediz. Bölgemizde ki öncü firmalardan olmamızın en büyük nedeni müşteri odaklı çalışmamız bundan dolayı sizlere en büyük farkları da rahatlık ile sunma olanaklarına sahip olmaktayız bizim aracılığımız ile sahip olacağınız her bir ürünün yapım aşamasında en kaliteli malzemelerin kullanılmasını tercih etmemiz den dolayı da sahip olduğunuz her üründen asla sorun yaşamazsınız.

Referans konusunda oldukça zengin bir listemiz bulunmaktadır. Sarıyer’in en lüks villalarında çalışmalarımız olmuştur;

  • Ajda PEKKAN villa,
  • Suzan SABANCI yalı,
  • Vodafone CEO Office,

gibi birçok referansımız bulunmaktadır. Kendi bölgesini çok iyi tanıyan ekibimiz sayesinde en hızlı şekilde müşterilerimizin isteklerine yanıt vermekteyiz yaptığımız işi kendi evimize yapıyormuş gibi özveriyle yapmakta ve en iyi sonucu almaktayız. Saat gecenin ortası dahi olsa müşterilerimizin sorularına ve isteklerine karşılık vermek yormaz bizi ve 7/24 hizmet mantığı ile hizmete devam etmekteyiz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.