Ortaköy Duşakabin - Ferah Dizayn

Gold Sürgülü Duşakabin

Banyoların olmazsa olmazıdır artık duşakabinler. Hem kullanım kolaylığı olarak hem de sağlık noktası düşünüldüğünde bu kadar talep görmesinin nedeni de ortaya çıkmış oluyor. İlk olarak banyonuzun ölçülerini alarak sürece başlayabilirsiniz. Banyonuzda ne kadar yer kaplayacağınızı öğrenmeniz daha kolay karar vermenizi sağlar. Aynı zamanda duşakabin üretenlerin farklı ölçülerde ürün çeşitleri olduğunu da unutmamak gerek. Genellikle 90×90 ölçülerinde kabinler tercih edilmektedir. Ölçü işlemi tamamlandıktan sonra belli bir stil belirlemek sizin için önemli olacaktır. Duşakabinlerin banyolarınıza ayrı bir şıklık katan önemli bir öğe olduğunu unutmayın. Duşakabin seçimlerinde genellikle buzlu camlar tercih edilmektedir. Oval modeller, kare modeller, dikdörtgen modeller gibi farklı modellerde ürünlerde bulunmaktadır. Ortaköy duşakabin modellerimiz ile aklınızda olan ve istediğiniz tüm modelleri bulabilirsiniz. Piyasada bulunan duşa kabin modelleri içerisinde çok daha fazla seçeneğin bulunduğu ve fiyat olarak da tüketicilerine çok uygun ödeme koşullarını sunduğundan yoğun bir talep görmektedir. Banyonuza en yakışan ve en doğru ürünü seçtiğinize emin olun.

Duşakabin Rahatlığı

Bir duşakabin modeli seçerken ilave olarak buhar jeneratörü eklemek isteyebilirsiniz. Bu özel olan cihaz ile duşa kabininizi buhar ile doldurabilirsiniz. Özellikle kış aylarında duş almak birçoğu kişi için oldukça sıkıntılı bir durumdur. Soğuk havalardan dolayı duş almak sıkıntılı olur. Buna en güzel çözüm yöntemi duşakabinlerdir. Suyun ısıttığı buhar ile kabin oldukça sıcak olur. Bahsedilen buhar ünitesinin tek dezavantajı ortaya koyduğu maliyettir. Normal bir duşakabine göre maliyet daha fazla olur. Ancak kullanım rahatlığını gördükten sonra maliyet size hiç çok gelmeyecektir.

Dikkat edilecek bir diğer detay ise duş başlığıdır. Duş başlığı seçiminizi uzun ve sert modellerden yana kullanmalısınız. Rahat ve konfor adına uygun bir başlık seçimi yapmak kullanıcılar için önem taşımaktadır. Bu başlıklar genel anlamda en sık bozulan parçalar olduğundan dolayı fiyatları yüksektir. Sağlam olan parçalardan almanız önerilir genellikle. Bu yüzden seçim yapmadan önce piyasadaki modelleri araştırmalısınız. Zevkinize göre dilediğiniz modeli banyonuza uygun olan ölçülerde satın alabilir, banyonuza ayrı bir şıklık ayrı bir hava katabilirsiniz. Ortaköy duşakabin modelleri aklınızda olan tasarladığınız tüm modelleri bulabileceğiniz özel olan yerlerden yalnızca biridir. Eskiden yapılan tüm yapılarda banyolarda yalnızca küvet bulunmaktaydı. Ancak kullanım zorluğundan dolayı ve her duş sonrasında etrafa su yayılmasından dolayı artık yeni yapılan son yapılarsa sadece duşakabinli banyolar bulunmaktadır. Hem sağlığınız için hem de duş sonrası banyo temizlemek gibi bir sıkıntı olmaması için sizde banyonuzda duşakabini tercih etmelisiniz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.