Ofis Tipi Cam Kapı Modelleri ve Fiyatları - Ferah Dizayn

SKU: N/A

Ofis Tipi Cam Kapılar


Ofislerde kullanılan kapılar ve bölme duvarlar günümüz de yerini neredeyse tamamen Cam Kapı ve Ofis Cam Bölme sistemlerine bırakmıştır.

Mekân bölücü olarak kullanılan Cam Kapı ve Cam Bölme sistemleri ofislerinize derinlik ve ferahlık katarak çalışma hayatınız da sizleri daha ileriye taşıyacaktır. Görselliği ile mimarinizin değişmez parçası haline gelen Cam Kapılar şıklığının yanında ses izolasyonu ile de eski tip kalın kapıları aratmamaktadır.

Ürün Özellikleri
 • 1 kapılı – 2 kapılı – 1 sabit 1 kapılı – ya da özel tasarım,
 • 10 mm Şeffaf Temperli Cam,
 • İsteğe Bağlı Lamine Cam,
 • Paslanmaz Kol,
 • Özel Üretim Yükseklik,
 • Opsiyonel Kol Seçebilirsiniz,
 • İsteğe Bağlı Özel Ölçülerde Üretim Yapılabilir,
 • Aksesuar Rengi: Parlak – Mat – Siyah – Beyaz
 • Cam Rengi: Desenli – Füme – Bronz – Yeşil – Mavi – Gümüş – Özel Reflekte,  –  ÖZEL LOGO TASARIM

Açıklama

Ürün Bilgileri
Ofis Tipi Füme Cam Kapı
Ofis Tipi Cam Kapı
Şık Ofis İçin Cam Kapı

İsteğe bağlı farklı kalınlıkta cam kullanılabilen Cam Kapılar da farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Profesyonel ekibimiz ile sürgülü cam kapı ya da açılır menteşeli cam kapılarınız için doğru adrestesiniz.

Geçmiş uygulamalarımızdan da görseller ile firmamızın kalitesine şahit olabilirsiniz. Sabit bölmeler de lamine cam ile güvenliği maksimuma çıkartıyoruz.

Cam kapılar da ise 10 mm temperli cam yada 5+5 lamine temperli cam kullanımı ile içinizi rahatlatacak seviyede güvenlik sunulmuş oluyor. Standart olarak üretilmeyen Cam Kapılar yerinize uygun mimari de üretilmektedir.

Dekorasyonunuzun en başından itibaren uzman kadromuz mimarinize en çok yakılşacak Cam Kapıyı uygulayabilmek için gerekli zemin hazırlıklarının tarafınıza yaptırılması konusunda da hizmet vermektedir.

Kullandığımız hareketli aksamların tamamı paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Sabitleme profillerini konusunda uzman alüminyum fabrikalarından temin ederek malzeme kalitesini en üst seviyede tutmaktayız.

Paslanmaz Cam detaylı kapılarımız da aksesuarların şıklığı ofisinize ayrı bir hava katacak. Modern görüntüsü , Estetikliği, Ferah ve nezih bir ortam oluşturması Cam Kapıların en çok tercih sebepleridir.

Cam kapı sistemleri imalattan montajın bitimine kadar deneyim gerektiren bir mimari uygulamadır. Konusunda uzman ekibimiz ile montaj hizmeti de vermekteyiz. Temperli camın mukavemeti ile güvenlik konusunda son derece sağlam cam kapılarımızdan siz istediğinizi seçin gerisi bizim işimiz.

Ürünlerimiz de görselliğin yanında kalite , işlevsellik , güvenlik , performans  değişmez ilkelerimizdir.

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/OlcuBrimleri.png

Ölçü birimleri cm’dir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/AlternatifYükseklik.png

Alternatif yükseklik uygulanabilir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartKumlama.png

Standart kumlama uygulanabilir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartDisiDesen.png

Standart dışı desen sınırlı uygulanır

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/KorumaKullanılır.png

Clean-On cam koruma uygulanabilir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/RenkliCam.png

Renkli cam uygulanabilir

  Kişiye özel
  tasarımlar

  Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.