Nasıl Bir Duşakabin Almalıyım?

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/Nasıl-Bir-Duşakabin-Almalıyım.jpg

Banyomuza uygun duşakabin seçerken dikkat etmemiz gereken unsurları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  1. Duşakabin kapı girişi en geniş ölçüde nasıl yapılabilir? Örneğin; küçük bir banyonuz var ise kapı gibi açılan menteşeli bir duşakabin kapısı açıldığında engel teşkil edecektir. Bu durumda kapı içeri açılamıyor ise sürgülü bir model tercih edilebilir.
  2. Menteşeli duşakabin tercih ettiğimizde kapı dışarı açılır yapıldı ise açtığınızda kapının yüzeyinde ki sular banyonun zeminine akacaktır. Bunu gözden kaçırmamak gerekir.
  3. Menteşeli sistem duşakabinin tercih edilme nedeni minimum profil görmektir bu açıdan çok şık duran bu ürünler banyonuza ferahlıkta katabilir.
  4. Sürgülü model duşakabinler ise su kaçırma konusunda tam verimli olsa da onların da tekerlek kısımlarının temizliği daha zordur.

Duşakabin seçimini yaparken en çok dikkat etmemiz gereken unsur ise bizim ne istediğimizdir. Yani görsele dayalı bir ürün istiyorsak daha az profilli menteşeli sistemler düşünülebilir fakat dediğimiz gibi su kaçırma problemi olabilir.

Profil sorun değil diyor isek yeni tasarım şık paslanmaz sürgülü ürünler tercih edilebilir.

Web sitemiz üzerinde yer alan ürünler sayfamız size duşakabin alımı yapma konusunda büyük yardımcı olacak. İstediğinizi beğenip bizimle iletişime geçin. Size en kısa sürede yardımcı olalım.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.