Modern Duşakabin Modelleri

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/Teknesiz-Duşakabin-Modelleri-3.jpg

Sektörde yenilikçi tasarımlarıyla öncülük yapan Ferah Dizayn, üstten askılı duşakabinler ile zeminde ki kir tutma problemini de gidermiş oldu.

Aynı zaman da görsel olarak da birçok modelden şık tasarıma sahit olan PLATİN seri ürünler ile banyonuza bakışınız değişecek.

8 mm güvenlikli Temper camların haricin de, 304 Paslanmaz malzeme kalitesi ve1. sınıf fitil grubu ile alanın da ileri seviye kaliteyi yakalayan PLATİN seri zerafetiyle büyülüyor.

Sürgü sistem PLATİN serinin makaraları üstten PASLANMAZ ray ile askıda olduğu için aşağıda makara ve ray sistemi bulunmamaktadır. bu sayede alt kısımlarda ki kir toplama problemi ortadan kalkmış bulunmaktadır.

Duşakabin tasarımları her geçen gün çok daha modern bir hal almaktadır. Modern duşakabin denilince akla gelen pek çok model bulunmakta ve bu sayısız model sayesinde her banyo türü için ideal bir modern tasarıma erişmek mümkündür. Üstten askılı, karartma camlı, siyah çerçeveli, çerçevesiz, sürgülü, katlanır cam kapılı ve bu gibi pek çok model günümüzde en modern seçenekler arasında yer almakta ve sıkça rağbet görmektedir.

Modern tasarımlarda duşakabinler sayesinde banyolar çok daha farklı ve güzel tasarımlara sahip olmaktadır. Modern tasarımlardan hoşlanıyorsanız ve işlevsellik de sizin için ön plandaysa, tercih edebileceğiniz farklı tasarımlar bulunmaktadır. Kendi istek ve zevklerinize göre seçim yapabilir ve banyonuzu baştan yaratabilirsiniz.

Modern Duşakabin Modelleri

Modern duşakabin tasarımı ile banyosunu değiştirmek isteyen bireyler, modern duşakabin modelleri araştırması yaparak tercih edilebilecek modelleri öğrenmek istemektedir. Bu noktada daha önce de belirttiğimiz gibi her zevke uygun modern duşakabin tasarımları bulunmaktadır. Buna ek olarak her ne kadar bu tasarımlarda modern dokunuşlar göze çarpsa da, işlevsellik ön planda tutulmakta ve bu sayede tüm beklentiler en iyi şekilde karşılanmaktadır. Aşağıdaki listede tercih edebileceğiniz bazı modern duşakabin tasarımları belirtilmektedir.

 1. Çerçevesiz modern duşakabin
 2. Ahşap kenar görünümlü rüstik tasarımlar
 3. Metal çerçeveli modern duşakabin
 4. Sürgü modelli modern duşakabin
 5. Katlanabilir yer kaplamayan modern duşakabin
 6. Yüksek tavan tasarımlı modern duşakabin
 7. Karartma camlı modern ve işlevsel duşakabin tasarımları
 8. Siyah çıta görünümlü duşakabinler
 9. Altın ve gümüş renk detaylı şık modern duşakabin
 10. Desenli, kamuflajlı, buzlu cam tasarımlı duşakabin

Yukarıda da görülebildiği gibi pek çok farklı tasarımda duşakabin bulabilmek mümkündür. Bu tasarımlar arasında karar vermek için banyonuzun boyutu, banyonuzda hakim olan renkler, duşakabin genişliği gibi unsurları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Siyah Paslanmaz Seri Duşakabin

Modern Duşakabinlerin Özellikleri Nelerdir?

Modern duşakabin modellerinde tasarım kadar işlevsellikte önemlidir. Bu duşakabinlerde istenilen ve kullanılan materyallere göre özellikler daha farklı olmaktadır. Ancak modern duşakabin seçeneklerinde bulunan özelliklerin bazıları değişmemektedir. Aşağıdaki listede bu duşakabinlerin özelliklerinden bazıları belirtilmektedir.

 • Modern duşakabinlerde kullanılan materyaller oldukça sağlam ve dayanıklıdır.
 • Modern duşakabinlerde kullanılan cam, kireçlenmeyi minimum düzeyde tutmaktadır. Bu sayede temizlik de kolay olmaktadır.
 • Duşakabinlerin alt kısmı özel materyallerle su sızdırmaz hale gelmektedir.
 • Duş kabinlerinin üst kısmı genellikle yüksek yapılmakta ve su sıçramaları gibi istenmeyen durumlar engellenmektedir.
 • Banyoların büyüklüğüne ve müşterilerin isteğine bağlı olarak yer kaplamayan kapılara sahip duşakabinler üretilebilmektedir.

Bu ve bu gibi özellikler sayesinde modern tasarımlı duşakabinlere olan ilgi oldukça artmaktadır. Siz de bu tür duşakabinler yaptırmak istiyorsanız ve bu bağlamda modern duşakabin fiyatları araştırıyorsanız, ölçüleri ve tercih edeceğiniz materyalleri göz önünde bulundurarak daha net bir bilgi alabilirsiniz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.