Modern Bir Banyo Dekorasyonu İçin Duşakabin Modelleri

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/Teknesiz-Duşakabin-Modelleri-6.jpg

Yeni tasarım bir banyo oluşturmak istiyorsanız aşağıda ki ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Menteşeli duşakabin

Menteşeli duşakabin modelleri minimum profil maksimum şeffaflık ve ferahlık hedefleyen, temizliği diğer ürünlere göre çok daha kolay olan bir modeldir. Ferah dizayn duşakabin olarak sürekli butik ve mimari çalışmalar yaptığımızdan dolayı en çok üretim yaptığımız modellerin başında menteşeli duşakabin modelleri gelmektedir. Cam kalınlığı 6 – 8 – 10 – 5+5 lamine temper gibi çok farklı özelliklerde yapılan menteşeli duşakabin modellerin de kullanılan tüm bağlantı elemanları 304 kalite paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

 

Paslanmaz Askı Sistem Duşakabin

Paslanmaz Askı Sistem Duşakabin modellerinde amaçlanan en belirgin özellik sürgü sistem duşakabin modellerine göre minimum profilden sürgü sistem duşakabin üretimi yapabilmek ve bu minimum profili de paslanmaz raylı mekanizma ile yapmaktır. Bu modelimiz de cam kalınlığını 8 mm olarak önermekteyiz.

Siyah Duşakabin

Siyah duşakabin başlığı altında bir çok model de üretim yapmaktayız. Bunların başında standart seri alüminyum raylı modellerimiz gelmektedir. Siyah duşakabin olarak menteşeli duşakabin , Profilsiz askı sistem duşakabin ve diğer modellerin de siyah olarak üretimini yapabilmekteyiz. Siyah duşakabin üretiminde malzemelerimizin siyah olabilmesi için Elektrostatik boyama ile malzemelerimiz siyaha boyanmakta ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

İki Duvar Arası Duşakabinler

İki duvar arası duşakabin modellerimiz banyonuz da alan kullanımı açısından en uygun tarz bu model ise üretimi de bu şekilde yapılmaktadır. Menteşeli Duşakabin , Sürgülü Duşakabin ve diğer modellerin tamamı İki duvar arası duşakabin olarak üretilmektedir.

Kare – Dikdörtgen Duşakabinler

Kare – Dikdörtgen duşakabin modelleri geniş banyolu evler için daha çok önerdiğimiz ve duşakabin içinin kullanımı açısından geniş bir kullanım sunmaktadır. Banyosunda alanı olan müşterilerimiz için önerimiz kare – dikdörtgen duşakabin tercih etmeleridir. Menteşeli duşakabin , sürgülü duşakabin ve diğer tüm modellerimiz kare – dikdörtgen duşakabin olarak üretilebilmektedir.

Oval Duşakabinler

Oval duşakabin modelleri banyonuz da alan kazanmak istiyorsanız daha çok tercih edeceğiniz modeldir. duş alanının içini daraltsa da büyük ölçülerde de yapılabildiği için sorun çıkarmayacaktır. Menteşeli duşakabin , sürgülü duşakabin ve diğer tüm duşakabin modellerimiz oval duşakabin olarak da üretilebilmektedir.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.