Maslak Duşakabin - Ferah Dizayn

Siyah Lüks Duşakabin

Evlere ve banyolara şenlik olarak yer alan duşakabin modelleri arasında Dünya çapında yer alan tek firma olmaktayız. Her ne kadar kurulum geçmişimiz diğer firmalar kadar çok geçmişlere dayanmıyor olsa bile Maslak duşakabin servisi olarak kısa süre içinde iyi bir şekilde bu sektöre imza atmamızdan dolayı adımızın en üst sıralarda yer almasını sağladık. Asıl amaç sadece adımızı duyurmak değil de bir yandan en kaliteli ürünlerin yanı sıra en uygun fiyatlar ile sizlerin karşısında yer almayı tercih ediyor olmamızdan dolayı daha iyi yerlere gelmek için çaba sarf etmekteyiz. Bir yandan dış görünüme de oldukça önem vererek alanında tek olan modellerin üretilmesi için her an devam etmekteyiz. İstediğiniz an hem adres üzerinden hem de web sitesi üzerinden takip ederek kendiniz için en uygun olan modellerin bulunmasını sağlayabilirsiniz. Çok geçmişi olan ustalar ile çalışmamızdan dolayı bugüne kadar teslim edilen işler içinden birinden şikayet almamış olmamız da bizlerin işlerimizde ne kadar iyi olanlar arasında yer aldığımızı gösterir. Kimin zevkleri nasıl ise kendine en uygun olan modeli o kadar rahat bulması için biri birinden farklı seçeneklerin yer aldığı değişik alternatifleri ile geniş bir ürün yelpazesi yerini almaktadır. Bunların yanı sıra olarak sizler için son yıllar içinde en çok tercih edilen sürgülü duşakabin modellerinin üretilmesi de sağlanmaktadır. Maslak duşakabin üretim konusunda sadece bunun ile sınırlı kalmak yerine bir yandan da isteyenler için normal kapılı olan seçeneklerini sunmaktayız. Kullanım kolaylığı açısından sürgülü uzun yıllar kullanım için yer alan kapılı modellerin her kesimden bireylerin yine kendilerine en uygun modelleri bulması için seçenekleri yerini korumaktadır.

Maslak duşakabin olarak kısa süre içinde bu kadar iyi yerlere gelmişken uzun süre boyunca bunu korumak için de her sezon daha farklı olan modellerimiz ile yerimizi almaktayız. Daha önceden üretimi sağlanan şeylerin devamını getirmek yerine, daha çok yeni olan ürünlerin piyasada yer almasını sağlamaktayız. Kimsenin peşinden gitmeden herkesin peşimizden gelmesini bizler sağlıyor olmamızdan dolayı siz değerli müşteriler tarafından tercih edilen tek adres olmaktayız. Diğer firmalar gibi sizleri sadece nakit olarak görmek yerine en özel adreslerimiz olarak görmemizden dolayı en uygun olan fiyatlar ile yerimizi korumayı başarmaktayız. Bunlara ek olarak bir yandan da her an sizlerin kendinize en uygun olan modelleri bulurken zorluk çekmeyin diye çift katlı, buzlu, aynalı ya da desenli cam modelleri ile de yerini alır. Kullanım açısından pimapenler gösteriş açısından daha çok krom olan modellerin gözler önünde yer almasından dolayı hangisini daha çok tercih ediyor iseniz onu seçmeniz için binlerce seçeneğimi korumak işlemlerimiz yer almaktayız.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.