Lüks Duşakabin - Ferah Dizayn

Günümüzde evlerde dekorasyonun önem kazanması ile birlikte duşakabinlerin görüntüsü de daha önemli hale gelmiştir ve lüks duşakabin anlayışı ortaya çıkmıştır. Lüx duşakabin modelleri sayesinde, banyolar her zamankinden daha şık alanlar haline gelmiştir. Eğer siz de evinizde lüks duşakabin görmek istiyorsanız, modellerimize göz atabilir ve bizimle iletişime geçerek, istediğiniz modelin montelenmesini yaptırabilirsiniz.

Lüks Duşakabin Nedir?

Bir duşakabini lüks hale getiren yapılan dokunuşlardır.  Birçok farklı duşakabin sistemi mevcuttur ve bu sistemler tek başına lüks duşakabin haline gelmez. Sürgülü olsun, kare olsun, oval olsun her türlü duşakabin, lüks duşakabin modelleri arasında yer bulabilir. Önemli olan onu lüks sınıfına sokacak dokunuşlardır. Lüks duşakabin fiyatları da bu dokunuşların boyutuna ve kalitesinde göre belirlenmektedir.

Lüks Duşakabin Modellerinin Özellikleri

Lüks duşakabin modellerinin birbirinden farklı birçok özelliği vardır. Bu özellikler arasında ilk olarak tabii ki paslanmaz malzeme kullanımı gelmektedir. Pas tutmuş bir duşakabin banyonuzda kötü bir görüntüye sahip olacaktır. Bu nedenle, lüks duşakabin konusunda en önemli nokta paslanmaz malzemedir.  Paslanmaz malzemenin yanında tabii ki birkaç önemli nokta daha bulunmaktadır.  Örnek vermek gerekirse, kullanılan camın kalınlığı ve kalitesi etkilidir. 4 mm kalınlığındaki bir cam ile 6 mm kalınlığa sahip bir cam arasında zannedilenden çok fazla fark vardır. Kalın olan bir cam daha dayanıklı olacak ve her türlü darbeye karşı dayanıklı hale gelecektir. Lüks duşakabinlerde mutlaka kaliteli cam kullanılmalıdır. Duşakabin camının rengi, deseni de lükslüğü etkilemektedir. Renkli camlar, renksiz camlardan çok daha şık durmaktadır fakat fiyat da buna bağlı olarak değişmektedir.  Bu gibi detaylar ile, lüks duşakabin modelleri elde edilmektedir.

Diğer Ürünlerimizi görmek için tıklayınız

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.