Kusursuz Bir Banyo Dekorasyonu İçin Duşakabin Modelleri

Lüks Seri İki Duvar Arası Duşakabin

Kusursuz bir banyo mu istiyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre.

      Banyo tadilatı yapacaksınız ve işin sonunda karşınız da sorunsuz çalışan mekanizmalar, hatasız işçilikler, tüm malzemelerinizin çizilmemiş, ezilmemiş yada darbe almamış olması tabiiki hepimizin en çok istediği şeydir. Fakat tüm bunların oluşması için gerekli çalışmayı ve zemin hazırlıklarını yapıyormusunuz?

Kusursuz bir banyo istiyorsanız öncelikle tüm iş planını en başında yapmalı ve o plana uyarak ilerlemelisiniz. Ferah dizayn olarak tüm banyo veya mutfak tadilatlarınızı hatta ve hatta Komple daire ve villa tadilatlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Bugüne kadar yüzlerce mutlu müşterimiz ile yaptığımız işleri kendi evimizden ayrı tutmadan her cm’sini düşünerek ve özenerek yapmaktayız.

Tadilata başlanmadan önce duşakabin için tesisat için ve diğer malzemeleriniz için ustaları işe başlamadan eve getirmek ve fikir almak en önemli faktördür. Tadilatını bizim yapmadığımız tadilata başlarken çağırılmadığımız evler de her zaman alan sorunu yaşanmaktadır. Örneğin; ustaya işi teslim etmiş ev sahipleri işin boyutu duşakabin veya banyo dolabı gibi banyonuzu gösterecek ürünlere geldiğinde çoğu zaman ölçü sorun yaşanmaktadır. Ya gider doğru yerinde olmaz , ya pencereye denk gelir yada eğim sorunu yaşanmaktadır. Tüm müşterilerimize tanıştığımız anda ilk söylediğimiz bizi hemen çağırın yoksa işin sonunda pişman oluyorsunuz. Tabi işini bilen düzgün çalışan ustalar da çok var ayrıca mimarla çalışan ev sahiplerinde de çok sorun olduğu söylenemez ama genele bakarsak bu tarz sorunlar hep yaşanmaktadır.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.