Modern Kış Bahçesi Modelleri Fiyatları - Ferah Dizayn

SKU: N/A

Kış Bahçesi


Kış bahçesi sistemleri ile bahçeleriniz artık dört mevsim kullanılabilir hale gelecek. Dış ortama fazlasıyla hakim olmanıza olanak sağlayan Kış Bahçesi sistemlerimiz Mimariniz de son dokunuş olacak.

Farklı cam renk seçenekleri hizmet verdiğimiz Kış Bahçesi Sistemlerin de profil renklerinde de değişiklik yapabilirsiniz. Camlar isteğe bağlı lamine , tempercam ve ısıcamlı olarak kullanılmaktadır. Kış Bahçesi sistemleri baştan sona kadar tamamen özel olarak farklı malzemelerden harmanlanarak da üretilebilir. İsterseniz tavanını da açılır kapanır camlı veya perdeli olarak isteyebilir ve sahip olabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
 • 8 – 10 mm Şeffaf Temperli Cam Kapılar,
 • 4+4 lamine sabit bölmeler,
 • 4+4 lamine temper tavan sabit camlar,
 • Özel Üretim Yükseklik,
 • İsteğe Bağlı Özel Ölçülerde Üretim Yapılabilir,
 • Profil Rengi: Parlak – Mat – Siyah – Beyaz – Özel renk(Ral kodu ile )
 • Cam Rengi: Desenli – Füme – Bronz – Yeşil – Mavi – Gümüş – Özel Reflekte,

Açıklama

Ürün Bilgileri
Katlanır Kış Bahçesi
Geniş Kış Bahçesi
Kış Bahçesi

Tavan sabit camlı Kış Bahçesi sistemlerin de tavan da 4+4 lamine temper camlar kullanılmakta ve bu sayede tavandan gelecek olan darbeye karşı ekstra mukavemet sağlanmaktadır.

Cam Kapıları ister sürgülü ister açılır kapılı sekilde yapabilmekteyiz.

Katlanır Sistem Kış Bahçesi
Kalın Çerçeveli Kış Bahçesi
Cam Kış Bahçesi

Dört mevsim kullanım için muhteşem bir mimari çözüm olan Kış Bahçeleri şık tasarımı ile mekanınızın mimarisine çok yakışacak.

Mevcut bahçenizde veranda kapatma olarak da uygulanabilen ürünlerimiz tamamen yerinize özel olarak %100 yerli ürün malzeme kullanılarak üretilmektedir.

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/OlcuBrimleri.png

Ölçü birimleri cm’dir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/AlternatifYükseklik.png

Alternatif yükseklik uygulanabilir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartKumlama.png

Standart kumlama uygulanabilir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartDisiDesen.png

Standart dışı desen sınırlı uygulanır

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/KorumaKullanılır.png

Clean-On cam koruma uygulanabilir

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/RenkliCam.png

Renkli cam uygulanabilir

Kış Bahçesi Modelleri

Kış bahçesi sistemleri sayesinde artık kışın da doğanın tadını çıkarabileceksiniz. Sadece yaz aylarında kullandığınız bahçeleri kış bahçesi sistemleri sayesinde kışın da rahatlıkla kullanacak ve kendinizi soğuk kış günlerinde daha huzurlu hissedebileceksiniz. Eviniz için kış bahçesi sistemi kurmak istediğinizde birçok farklı cam modeli arasından tercihinizi yapabilirsiniz. İster lamine cam ister tempercam isterseniz de ısıcamlı cam kullanabilirsiniz. Kış bahçesi sistemleri ile birlikte darbeye karşı ekstra dayanıklı camlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca kış bahçenizin kapısını ister sürgülü isterseniz de açılır kapılı sistemden yana kullanabilirsiniz. Bunların dışında isterseniz kış bahçenizin tavanını da açılır kapanır yapabilirsiniz. Bu sayede daha çok doğa ile iç içe olabilirsiniz.

Kış Bahçesi Fiyatları

Eviniz için kış bahçesi sistemi kurdurmaya karar verdiğinizde fiyatı konusunda endişeleriniz olabilir. Ancak Ferah Dizayn sayesinde endişelenmenize hiç gerek yoktur. Ferah Dizayn ile hem modern kış bahçesi modellerine kaliteli bir şekilde sahip olabilirsiniz hem de bu modelleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Kış bahçesi yaptırmak istediğinizde fiyatı konusunda, bahçenizin alanını veya seçeceğiniz modeli bilmeden sizlere net bir şey söyleyebilmemiz mümkün olmamaktadır. Bu yüzden seçtiğiniz modeli ve kış bahçesi yapılacak alanın büyüklüğünü bizlere söylemeniz gerekecektir. Kış bahçesi sistemlerinin fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ferah Dizayn olarak tüm ihtiyaçlarınızda her zaman hizmetinizdeyiz.

Kış Bahçesi Nasıl Yapılır?

Kış bahçesi  bahçeli evlerde evin devamıdır. Bahçe alanının, teras alanının açılabilen camlarla kapatılması şeklinde tasarlanıyor. Pvc malzemelerle kış bahçesi kaplanabilir. Pvc dayanıklı ve yıpranmayacak bir polimerdir. Kış bahçesi ahşapla da kaplanabilir. Kış bahçesine limonluk, sera gibi isimlerde konulmaktadır. Kış bahçesinin evin doğu cephesinde konumlandırılması uygun olacaktır. Kış bahçesi içine bahçe oturma grubu yerleştirilebilir. Bitkilerin ve huzurun olduğu güzel bir yer olacaktır.

Kış Bahçesi Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Kış bahçesi dekorasyonunda, rahatlık, kullanışlılık ve dekoratif görünüm ön planda olmalıdır. Alan genişliğine bağlı olarak kış bahçesi içerisinde en az bir dinlenme alanı ve dekoratif bitki ve aksesuarlar yer almalıdır. Kış bahçesi için oturma grubu seçimlerinde hem kapalı hem de açık alanda kullanılabilecek suya dayanıklı mobilyalar tercih edilmelidir.

  Kişiye özel
  tasarımlar

  Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.