Kilyos Duşakabin - Ferah Dizayn

Siyah-4

Asıl amaç her sezon yeni modelleri ile karşınıza çıkmak olmasından dolayı bu sezon da Kilyos duşakabin modelleri ile en özel modellerini sizlere sunmaktayız. Alanımızı oldukça geniş tutarak üretim sırasında bir numara olarak yer almaktayız. Sadece yakın olan yerler ile değil istekler ile şehir dışı olan üretimlerimiz de yer almasından dolayı adımızın kısa süre içinde en uzak yerlere yayılmasını sağladık. Bizler ile birlikte olmak isteyen tüm müşterilerin en özel isteklerine yanıt vermek için duşakabin alanında yer alan tüm farklılıkları takip ederek işlemleri devam etmekteyiz. Taklit etmek yerine taklit edilmekten daha çok hoşlanıyor olduğumuz için başka yerlerde kolay bir şekilde bulamayacak olduğunuz ürünler ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Son yıllar içinde en çok tercih edilen sade buzlu cam ile yapılan modelleri üzerinde de oldukça farklı yaklaşımlarımız ile özel ürünlerin üretilmesini sağlamaktayız. Her şeye bu kadar farklı yapıda olan yaklaşımlarımız olmasından dolayı her ne kadar hizmet vermek için yeni başlamış olan bir firma olsak bile en iyiler arasında kısa süre içinde adımızın duyulmasına da katkıda bulunduk. Bu güne kadar teslim edilen binlerce ürün içinden kolay kolay bir sorun ile karşılaşılmaması sayesinde de daha iyi yerlere gelmek için önemli adımların atılması sağlanmıştır. Verdiğimiz hizmetler arasında sadece üretim değil bir yandan yapım aşamalarında gerekli olan tüm adımları yer almaktadır.

Kilyos Duşakabin Olarak Sunulan Hizmetler

İsteyen her kesimden bireylerin yanında yer almak için Kilyos duşakabin olarak yer alıyoruz. Sadece sizlere üretimi sağlayıp teslim etmek yerine bir duşakabinin üretim aşamasından son noktasına kadar her an yer almaktayız. Bunların neler olduğu incelenecek olur ise;

  • İlk olarak sizlerin istediği bir vakit içinde sizleri ziyaret ederek banyolarınız içinde ölçüm yapıyoruz.
  • Ölçüm işlemleri biter bitmez alanında damga vuran kişiler tarafından üretim işlemleri başlar.
  • Üretim işlemleri bittiği an sizler de müsait olunca gelerek ortalama yarım saat içinde montaj işlemlerini sağlarız.

Bunun gibi yapılar sırasında tekrar bir ücret istemek yerine daha çok bunları ilk ücretin içinde olarak gerçekleşmesini sağlarız.

Neden duşakabin tercih edilmeli?

Banyoların en özel görünümleri için tabi ki de biri birinden farklı modelleri ile duşakabinler yer almaktadır. Bir ürün bu kadar farklı bir şekilde dikkatleri üzerine çekerken sizlerin de kendiniz için en iyi olan ürünleri bulmanız için Kilyos duşakabin olarak işlemleri en hızlı şekilde sağlarız. Bu modelleri ile dikkatleri çekmesinin yanı sıra kolay ve pratik bir kullanımı olmasından dolayı isteklerin ötesinde yer almaktadır. Temizliğinden tutun banyo olurken daha rahat hareket etmeniz gibi alternatifleri sizler için sunulan biri birinden farklı alternatifleri arasında yer alır.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.