Katlanır Cam Duşakabin

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/05/foldi-fr61-oval.jpg

Dar alanlar için giriş açısını büyütmek adına geliştirdiğimiz katlanır sistem duşakabin modelin de piyasanın öncülerinden olmayı başaran firmamız ürün kalitesi ve hizmet kalitesini birleştirerek müşterilerimize uzun yıllar hizmet verecek duşakabinler üretmeye devam etmektedir.

Katlanır duşakabinler dar alanlar için birebir hizmet vermekle beraber diğer birçok model duşakabinden daha fazla giriş açısına sahip olma özelliği ile hasta duş alanları için yada girişi geniş tutmak isteyen müşterilerimiz için tavsiyemizdir. Katlanır cam duşakabinler iki farklı model de üretilmektedir. Bunlar;

Eko katlanır cam duşakabin: 4 mm Securty cam ile çerçeveli model olaran üretilmektedir. Lüks katlanır cam duşakabin: 6 mm Securty cam ile çerçevesiz ferah bir model olarak üretilmektedir.

Katlanabilir cam duşakabin modelleri günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilen duşakabin seçenekleri arasında yer almaktadır. Katlanır duşakabin modelleri, banyosunda modern dokunuşlar isteyen ve cam materyalinin ön planda olmasından hoşlananlar için idealdir. Camları katlanarak açılan duşakabinler pek çok farklı model ve boyutta üretilebilmektedir. Bu sayede katlanır cam duşakabinler, her tür banyoya uyum sağlayabilmektedir.

Katlanır duşakabinler, banyolarda yer azalmasına neden olmamasıyla da dikkat çekmektedir. Katlanır duşakabinlerin kar kaplamamasını sağlayabilmek adına içeri doğru katlanmakta veya sürgü sistemiyle desteklenmektedir. Bu sayede her evin banyosuna uygun olacak şekilde tasarımlar yapılabilmektedir.

Katlanır Cam Duşakabin Özellikleri

Katlanabilir duşakabin modellerinin pek çok özelliği ve kullanım avantajı bulunmaktadır. Zira daha önce de belirttiğimiz üzere bu modeller, tamamen yer kaplamama işlevi için tasarlanmıştır ve özellikle dar banyolar için ideal bir seçenektir. Sürgü boyunca katlanabilen ve banyonun konumuna göre ayarlanabilen katlanır duşakabin ürünlerinin özellikleri şunlardır:

 1. Katlanır duşakabinler yer kaplamamakta ve kullanım alanının verimli olmasına yardımcı olmaktadır.
 2. Yükseklik olarak 185 cm’den başlayan duşakabin camları, duşun üst kısmından banyoya su sıçramasını engellemektedir.
 3. Duşakabinin alt tarafı özel materyallerle kaplanmakta ve bu sayede su taşması, sızması gibi istenmeyen durumlar yaşanmamaktadır.
 4. Katlanır duşakabinler cam materyali kullanılarak üretildiği için su lekelerini de en aza indirmekte ve kireçlenmeyi önlemektedir.
 5. İsteğe bağlı olarak çerçeveli veya çerçevesiz şekilde üretilebilmekte ve istenilen dekoratif ürün elde edilebilmektedir.

Yukarıda da görülebildiği tüm mekanizması ile katlanır duşakabin kapısı oldukça işlevseldir ver özellikleri bakımından tüm beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Buna ek olarak modern bir görünümü desteklemektedir.

Katlanır Duşakabin Modelleri

Katlanma özelliği bulunan duşakabinler, günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Katlanır duşakabin modelleri araştırması yapan bireyler, kendi banyolarına ve zevklerine uygun seçeneklere kolayca ulaşabilmektedir. Katlanabilir duşakabin modelleri arasında yer alan bazı tasarımlar aşağıdaki listede belirtilmektedir.

 • Karartma camlı katlanır duşakabin
 • Dekoratif tasarımlı duşakabin modelleri
 • Çerçevesiz sade katlanır duşakabin
 • Renkli çerçeveli katlanır duşakabinler
 • Buzlu cam tasarımlı katlanan modeller
 • Yüksek cam tasarımlı katlanır duşakabin

Katlanır Duşakabin Fiyatları

Katlanabilir duşakabin modellerini banyosunda görmek ve bu işlevlerden faydalanmak isteyen bireyler, bu modellerin fiyatlarını da merak etmektedir. Katlanabilir duşakabin fiyatları, pek çok hususa göre değişkenlik göstermektedir. Banyonun büyüklüğü, duşakabin hazne büyüklüğü, müşterilerin tasarım istekleri gibi pek çok unsur bu bağlamda fiyatta etki etmektedir.

Katlanabilir duşakabinlerin işlevlerini öğrendikten sonra bu duşakabin tasarımlara sahip olmak isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Eğer siz de katlanabilir duşakabin fiyatları araştırması yapıyorsanız, bu noktada ilk olarak banyonuzda ölçü almalı ve isteklerinizi detaylı şekilde düşünmelisiniz. Bu sayede net bir görüşme sağlayabilir ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.