İstanbul Cam Kapı

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/ferah-dizayn-cam-sistemleri-9-1-1.jpg

Cam kapılar kendi içlerin de farklı tiplere ayrılmaktadır. İstanbul cam kapı olarak üretimimiz tamamı ile müşteri odaklıdır. Müşterilerimizin mimarisine uygun olarak üretim yapmaktayız. Ev tipi, ofis tipi ve sürgülü cam kapılar olarak değişik tipler bulunmaktadır. Ofis için ofise uygun, ev için ise eve uygun malzeme kullanılmaktadır.

Camlarımız da kullandığımız farklı renk seçeneklerinin yanı sıra farklı desenler de uygulanabilmektedir. Özel desen seçenekleriniz var ise bunları kendi tasarımcımıza size özel çizdirerek camların üzerine uygulama yapabilmekteyiz. Örneğin firmanızın logosunu camın üzerine işleyebiliriz.

Cam kapı üretiminde ki her aşamada günümüz tehlikesi olan covid-19 düşünülerek hijyenik şekilde üretim yapmaktayız.

Atölyemizi siz değerli müşterilerimize en şeffaf şekilde açık bıraktık. İsterseniz gelip üretimi yerinde inceleyebilirsiniz. İsterseniz 70/24 hizmet misyonumuz ile istediğiniz saat aklınıza takılan bir durumu sormak için bize ulaşabilirsiniz.

Butik çalışmalarımızın içerisinde özel üretim, sürgülü, menteşeli ve katlanır cam kapılar bulunmaktadır. İstanbul Cam Kapının dışında cam duşakabin, camlı kapama, sundurma, cam balkon, sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon üretimimiz bulunmaktadır.

Sürgülü cam kapılar da farklı sürme seçenekleri bulunmaktadır. Ofis tipi ve ev tipi cam kapılar olarak böldüğümüz ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en hijyenik şekilde ulaştırmaktayız. Bulunduğumuz bölgenin tek duşakabin üreticisi olarak müşterilerimizin cam duşakabin konusunda ki ihtiyaçlarına da karşılık vermekteyiz. Cam kapılarda müşterilerimizin isteği doğrultusunda ister desenli ister renkli ister şeffaf olarak üretim yapmaktayız ayrıca aksesuarlarımızda renkli olarak kullanabilmekteyiz. Birçok alanda verdiğimiz hizmetlerin karşılığı olarak güler yüzlü bir teşekkür bizlere yetmektedir.

Referans konusunda oldukça zengin bir listemiz bulunmaktadır. Sarıyer’in en lüks villalarında çalışmalarımız olmuştur;

Ajda PEKKAN villa,

Suzan SABANCI yalı,

Vodafone CEO Office,

gibi birçok referansımız bulunmaktadır. Kendi bölgesini çok iyi tanıyan ekibimiz sayesinde en hızlı şekilde müşterilerimizin isteklerine yanıt vermekteyiz yaptığımız işi kendi evimize yapıyormuş gibi özveriyle yapmakta ve en iyi sonucu almaktayız. Saat gecenin ortası dahi olsa müşterilerimizin sorularına ve isteklerine karşılık vermek yormaz bizi ve 7/24 hizmet mantığı ile hizmete devam etmekteyiz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.