Etiler Duşakabin - Ferah Dizayn

Günümüz koşullarında ki evlerin banyoları incelendiğinde artık her banyoda duşa kabinleri görüyoruz. Hem kullanım kolaylığından dolayı hem de banyolarda çok az yer kapladığından dolayı genellikle duşa kabinler tercih ediliyor artık. Önceleri sadece perde vardı banyolarda, daha sonra küvet kullanılmaya başlandı. Ancak her ikisinde de etrafa duş esnasında çok su yayıldığından dolayı kullanışlı değildir. Duşa kabinler çok daha kullanışlı ve çok daha şık bir görsel sergilemektedir. Banyonuz ister oval olsun ister köşeli ya da isterseniz ölçüleri çok farklı olsun. İsteğinize ve talebinize göre dilediğiniz duşa kabini özel olarak da tasarlatabilirsiniz. Oval duşa kabinler, köşeli duşa kabinler, cam duşa kabinler ya da alüminyum tarzında ki tüm duşa kabinleri Etiler duşakabin adresimizden temin edebilirsiniz. Kış soğuklarında duş almak en büyük eziyetlerden biri olarak gelmektedir. Banyonun tamamını ısıtmak çok güç bir olay olduğundan soğuklarda duş almak biraz sıkıntılı oluyor. Ancak duşa kabinlerde kapalı olan alan suyun buharı ile kısa sürede ısındığından duş almak çok daha keyifli ve sıcak bir hale gelmektedir. Duşakabinlerin ana amacı banyonuzda ki alanın çok daha kullanışlı hale gelmesi ve duş için ayrılan bölümün alt kısmında üst kısmında ya da herhangi bir alanında etrafa istenmeyen sıvıların yayılmasını engellemektir. Bunun yanı sıra banyolarınıza ayrı bir şıklık katarak estetik bir görünüm kazanmasını sağlar.

Duşakabinde Yeni Model ve Yeni Tarzlar

Oldukça farklı modelleri ve tasarımları olan duşakabinlerde genel itibari ile en çok tercih edilen modelin başında alüminyum duşakabinler gelmektedir. Son yıllarda gelişen teknolojiye bağlı olarak banyoların konfor ve sağlık kalitesi de artış göstermiştir. Duşlarda bulunan hidromasaj sistemi ise bu duruma en güzel örnektir. Günün yorgunluğunu, eklem ağrılarını, fiziksel olan birçok sıkıntıyı buharlı ve sıcak bir duş ile giderebilirsiniz. Etiler duşakabin hayalinizde olan duşa kabin modelini bulabileceğiniz ender yerlerden biridir. Müşterilerine oldukça geniş model seçeneği sunmakla kalmıyor piyasaya göre çok daha uygun ödeme koşulları da sunuyor. Düz, oval, jakuzi tarzı duşakabinler ile hem banyonuza şıklık katıyor hem de sağlığınızı en az sizin kadar önemsiyor. Etiler duşakabin hizmetimizde alanında sektörün çok daha ilerisinde olan modellerimiz bulunuyor. İsterseniz hazır olan modellerden ya da dilerseniz özel ölçülerde banyonuza uygun olan tasarımları seçebilirsiniz. Seçim ve tercih tamamen sizindir. Duşakabinlerin temizliği de çok kolay olduğundan yorgunluk derdiniz olmayacak bile. Dilediğiniz gibi uzun uzun etrafa su yaymadan duşunuzu alabilir. Banyonuzun hijyenini kısa sürede eski haline getirebilirsiniz. Her banyoya uygun olan modellerden isterseniz cam olanını ya da isterseniz alüminyum olanlarını tercih edebilirsiniz. Özel tasarım yaptıracaksanız eğer ölçülerinin doğru alınması son derece önemli. Ölçü alımına dikkat etmek gerek.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.