Emirgan Duşakabin - Ferah Dizayn

Günümüzdeki evlerde artık duşakabinler lüks olmaktan çıktı bir ihtiyaç haline geldi. Bir duşakabinde görsellik, sağlamlık bir arada olmalıdır. Duş alanları açısından uzun ömürlü bir duşakabin sistemleri kurmakla ihtiyaçların giderilmesinde en önemli nokta. Duşakabinler artık banyolar için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Su nasıl yıkanma ve temizlenme için bir ihtiyaçsa temizlik ve hijyen için de duşakabin sahibi olmak bir ihtiyaç. Su sıçraması doğal olarak engellenemeyecek bir durum. Bununla beraber banyo içindeki diğer eşyaların sudan ve nemden etkilenmesi de ayrı bir sorun. İşte bu sorunu yok etmek adına biz Emirgan Duşakabin Sitesi olarak kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

En Farklı Ve Özel Duşakabinler İçin Bize Ulaşın

Duşakabinlerde çeşitlilik gelişen teknoloji ile birlikte hayli farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Kişilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda var olan bu çeşitlilikte esas nokta kaliteli malzemedir. Kaliteli bir malzeme, garanti kapsamı, sektör içindeki yeri açısından Emirgan Duşakabin olarak müşterilerimize güven vermek tek misyonumuzdur. Bütün ürünlerimiz garanti kapsamında olup müşterilerimize gerekli servisi vermek esas noktamızdır. Duşakabin camları uygulamalarımız, uygulanacak yere göre siz değerli müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda belirlenmektedir. Çok değişik renk ve şekil alternatiflerimiz mevcuttur. Birçok farklı ve modern duşakabin çeşitleri arasında en çok tercih edilen sade cam ve buzlu camdır. Buzlu cam da ekstra talep ise dıştan görünümü engellemesidir. Duşakabin sayesinde kişisel mahremiyetiniz korunabilir. Duşakabin camları montajında bir milimlik hata bile zararlı sonuçlar doğurabilir. Yüksek sıcaklıkla birlikte camın patlaması durumu gibi. Duşakabin kapıları rahat açılıp kapanmalıdır. Eğer malzeme kötü ise bu açılıp kapanma durumlarında takılmalar hatta hatta düşmeler bile söz konusu olabilir. Bu noktada da doğru malzeme esas noktadır. Kalitesiz duşakabin yüzünden ciddi bir ev kazası yaşayabilirsiniz. Bir arıza ile karşılaştığınızda yardım almak için karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. Küçücük bir arıza yüzünden elinizdekini atıp, yeni bir duşakabin almak zorunda kalabilirsiniz. Duşakabinler günlük ihtiyaçlarınızın yanı sıra sizlere konfor sağlayabilmek adına da üretilmiştir. Genellikle polistren malzemeden üretilme yapılır zira bu malzeme hem insan sağlığına zarar vermeyen bir içerik taşır hem de ürünü dış etkenlerden korumada oldukça dayanıklı bir malzemedir. Dış etkenler derken paslanma ve küf durumlarından bahsediyoruz. Bu sebeple tercih bu malzemeden yana olur ve firma olarak müşterilerimize tavsiyemizdir.

Hizmetlerimizin İçin Bize Ulaşmanız Yeter

Bir duşakabin tercih ederken montaj yapacak bir servis hizmeti önemli noktalardan biridir. Şayet satın aldığınız üründe herhangi bir arızada bir muhatap bulamamanız durumu can sıkıcıdır. Bu tür sorunlar genelde merdiven altı üretimlerde söz konusu olur. Şayet böyle bir ürün tercih ettiyseniz sonuçlarına da katlanmak zorunda kalırsınız. Banyo mimarisi dizaynı farklılıktır. Ve biz bu farklılıkta ürünümüzle sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü Emirgan Duşakabin sitesi olarak ürünümüze güvenimiz tam. Size duşa kabinimiz içerisinde rahatlık ve huzur verebileceğimize inanıyoruz. Satışımız öncesi ve sonrasında yanınızda olacağımıza dair güvenli bir firma olarak yılların verdiği tecrübeyi sizlere aktarmak tek misyonumuz.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.