Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/pr-01-8661.jpg

DUŞAKABİN ÖLÇÜSÜNÜ ALMA TEKNİKLERİ

 

Duşakabin ölçüsünü en azından fiyat alabilmeniz için aşağıda ki teknikleri izleyerek alabilirsiniz.  onay verdiğiniz siparişleriniz için uzman ekibimiz gelerek LAZER TERAZİ ile ölçü almakta ve kusur oranını sıfıra indirmektedir.

Tekneli – Küvetli duşakabin modellerin de ve zeminden çalışan teknesiz duşakabin modellerin de farklı teknikler bulunmaktadır. Bu tekniklere aşağıda ki görsellerden ulaşabilirsiniz.

 

 

En kolay ölçü alınabilen ürünler iki duvar arası duşakabin modelleridir. Yalnız yaptıracağınız modele göre de çok hassas ölçü almak gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Küvet veya tekne taktıracaksanız iki duvar arası modeller için ölçünüzden bir iki cm daha küçük model siparişi vermeniz gerekmektedir. Duş teknesi ve küvet ölçüleri 10 cm katları olarak üretilmektedir( Örn; 80*80 – 80*90 -80*100 )

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.