Duşakabin Camı Nerede Satılır?

Duşakabin camı, genel olarak oldukça dayanıklı materyaller olsa da, kullanım hataları ve farklı sebeplere bağlı olarak kırılabilmektedir. Bu bağlamda pek çok birey yeni bir duşakabin satın almak yerine yalnızca camı değiştirmek istemekte ve duşakabin camı nerede satılır sorusuna yanıt aramaktadır. Duşakabin camı satın almak isteyen bireyler, bu camları pek çok yerden satın alabileceklerini bilmelidir.

Duşakabin camları, pek çok farklı materyal ve boyutta üretilmektedir. Bu nedenle duşakabin camı satın alabileceğiniz birçok yer olsa da, öncelikle bazı hususlara dikkat etmeniz gerekecektir. Bu noktada ilk dikkat etmeniz gereken şey, alacağınız camın ölçüleri olacaktır. Zira ölçüler uygun olmazsa, camın tekrar kesilmesi ve duşakabine uygun hale getirilmesi meşakkatli ve pahalı olacaktır. Ayrıca duşakabin camı için mika, plastik, cam gibi materyaller arasında seçim yapmanız da gerekir.

Duşakabin Camı Satılan Yerler

Duşakabin camı almak istiyorsanız, daha önce de belirttiğimiz gibi pek çok yerden bu camları temin edebilirsiniz. Aşağıdaki listeye göz atarak duşakabinler için uygunluk gösterecek camlar satın alabileceğiniz yerleri öğrenebilirsiniz.

  1. Duşakabin firmaları,
  2. Duşakabin satışı yapan yapı marketler,
  3. Cam imalathaneleri,
  4. Pazaryeri işleyişine sahip online satış mağazaları,
  5. Pimapen PVC firmaları

Yukarıdaki listeden de görülebildiği gibi duşakabin için cam almak istiyorsanız, cam satışı yapan her firmayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Duşakabin Camı Nasıl Olmalı?

Uzun yıllar boyunca kullanılan, banyoda mahremiyet ve su taşmalarını engelleyen duşakabin camları, mutlaka özenle seçilmelidir. Duşakabin camı tek almak istiyorsanız, mika plastiği seçebilirsiniz. Ancak cam istiyorsanız, banyo dekorasyonunuza veya ihtiyaçlarınızı göre cam seçeneklerine göz atabilirsiniz. Banyoda sade bir görünüm için sade camları, mahremiyet ve işlevsellik ön plandaysa da, buzlu camları tercih edebilirsiniz.

Duşakabin camı seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesi de kir tutmaz olmasıdır. Zira duşakabin camlarında görülen en büyük sorunlardan biri şu ve kireç lekeleridir. Bu lekeler, banyonuz temiz olsa dahi, pis durmasına neden olacaktır.  Cam alırken direkt olarak eski kullandığınız duşakabin camının aynısını alacaksanız, duşakabin firmalarında bulunan duşakabin yedek camı modellerine bakabilirsiniz.

Duşakabin Camı Nerede Satılır

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.