Cam Kapı Montajı Nasıl Yapılır? - Ferah Dizayn

Cam kapı sistemleri mekanlara getirdiği modern estetik sayesinde son yıllarda oldukça popüler. Cam kapı sistemleri konusunda hem görünüm hem güvenlik hem de dayanıklılık açısından iyi işlere imza atan Ferah Dizayn, kişiye özel tasarımlar ile en kaliteli cam kapı sistemlerini sizlerle buluşturuyor. Üstelik kişiye özel tasarımlar ile size özgü görsel estetik anlayışını evlerinize ve iş yerlerinize taşıyor. Ferah Dizayn bünyesindeki ürün çeşitliliği ve farklı tasarım ve malzeme farklılıkları ile tamamen size özgü bir cam kapı sistemine sahip olmak çok kolay. Ferah Dizayn’ın uzman tasarımcıları ve teknik elemanları ile cam kapı montajı yaptırmak çok kolay.

Cam kapı sistemleri sanılanın aksine kocaman bir derya deniz. Sıradan kapı modellerinden sürgülü cam kapılara, raylı cam kapı sistemlerinden ara cam bölmelerine her mekâna uygun bir cam kapı bulmak mümkün. Evinizde ayırmak istediğiniz mekanlara sürgülü bir cam kapı yaptırabilir ya da ofisinizin girişine raylı sisteme sahip otomatik bir cam kapı taktırabilirsiniz. Her neye ihtiyacınız olursa olsun konu cam kapı olunca doğru adresiniz Ferah Dizayn.

Farklı Kapılara Özel Montajlar

Cam kapıların bu kadar çeşitli olması cam kapı montajı türlerini de oldukça etkiliyor. Sıradan mekân içi kapı şeklindeki kapıların montajında tıpkı normal kapılar gibi bir kapı kanadı, bir takım kasa fitili, bir takım pervaz ve kapıya uygun cam kapı hidroliği kullanılır. Sürgülü ya da raylı sistemlere sahip kapıların sistemleri ve dolayısıyla montajı için gereken ihtiyaçları da farklıdır. Kişiye özel cam kapı tasarımları ile Ferah Dizayn, cam kapılarınızın montajını sorunsuz bir şekilde yapıyor. Uzman teknik elemanlarla çalışan Ferah Dizayn, yer hidroliğinden üst menteşelere kadar cam kapınızın her noktasını özenle monte ediyor.

Cam kapı monte etmek bir profesyonelin yapması gereken komplike bir işlem. Ayrıca cam gibi narin bir maddeyle çalışmak da işleri oldukça zorlaştırıyor. Bir cam kapı satın aldıktan sonra montaj işlemini bir yetkiliye yaptırmak en doğrusu. Farklı bağlantı noktaları ve ağır kapılar derken cam kapı montajı yapmak uzman olmayanlar için oldukça zor. Bırakın işi o işin uzmanları yapsın.

Cam Kapı Montajında Kullanılan Kapı Aksesuarları

Cam kapı aksesuarları cam kapı sistemlerini özelleştirmenin en güzel yollarından biri. Yer hidroliğinden kilit karşılığına cam kapı kollarından resim asma aparatlarına cam kapınıza ekleyebileceğiniz tonla farklı aksesuar mevcut. Özellikle Ferah Dizayn gibi kişiye özel tasarımlar yapan bir yer ile çalışıyorsanız hayalinizdeki cam kapı sistemini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Cam kapı aksesuarlarının montajı nasıl yapılır diye endişelenmeyin. Tasarım aşamasında cam kapı sistemine eklettirmek istediğiniz her aksesuarın montajını Ferah Dizayn sizler için yapıyor. Aksesuarları ile birlikte hayallerinizi süsleyen göz alıcı bir cam kapı tasarımı yaptırın ve arkanıza yaslanın. Ferah Dizayn hem tasarım hem de montaj konusunda gözünüzü arkada bırakmayacak.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.