Bebek Duşakabin

https://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2020/06/Teknesiz-Duşakabin-Modelleri-4.jpg
Konforlu ve kullanışlı banyolar

Banyolarınıza yepyeni bir soluk getirecek olan duşa kabin modelleri her geçen gün daha da genişliyor. Hem kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı hem de sağlık noktasında çok daha hijyen koşullar olduğundan dolayı son yıllarda neredeyse yapılan tüm yeni yapıların banyolarında duşa kabinleri görmek mümkün. Genellikle buzlu cam modellerin tercih edildiği duşa kabinlerde, istediğiniz model ve tarzda özel olarak da kabininizi yaptırabilirsiniz. Ev dekorasyonu denilince en önemli parçaların başında banyolar geldiğinden banyolara daha da özen gösterilmektedir. Kağıthane duşa kabin modellerimiz ile banyonuza en yakışan ve en özel olan modelleri bulabilirsiniz. Üstelik kullanıcılarına özel olarak belirlediğimiz fiyatlar ile piyasada bulunan birçok kabine göre çok daha avantajlı ve çok daha kalitelidir. Banyolarda önceden perde kullanırdı. Perdenin yerini daha sonra küvetler aldı. Ancak küvetlerde banyolarda çok yer kaplamasından dolayı ve duş esnasında banyonun zemininin ıslanmasından dolayı tercih edilmemeye başlandı. Güzel bir duş sonrasında uzun uzun keyif yapmak yerine hiç kimse banyonun zeminine kadar ulaşan suları temizlemek istemez. Bundan dolayı duşa kabinler son yıllarda banyoların olmazsa olmazı haline gelip büyük talep görmüştür. Banyonuza uygun olan dilediğiniz modeli seçebileceğiniz kadar da geniş bir yelpazeye sahiptir. Banyonuz ister oval olsun ister kare hiç fark etmez. Ya da piyasada bulunan modeller banyonuza uygun değilse özel bir tasarım da yaptırabilirsiniz. İsterseniz oval isterseniz köşe hatlara sahip olan modeller ile banyonuza çok farklı bir hava verebilirsiniz.

Banyoların yeni keyfi

Hiç kimse etrafa su sıçrayan bir küvette duş keyfi yapmak istemez. Sadece ortaya koyduğu görsellik için değil banyonuzu koruma altına alan yerleri ya da banyonuzda yer alan özel mobilyalarınızın ıslanıp zarar görmesini engelleyen duşa kabinler banyonuza hem şıklık getiriyor hem de tamamı ile koruma altına alıyor. Banyonuzda yer alan elektronik aletlerin ömrünü uzatmak için de duşa kabin kullanılmalı. Duş esnasında etrafa sıçraya sular onlara da zarar verebilmektedir. Kağıthane duşa kabin aklınızda oluşturduğunuz banyonuza en uygun olan modelleri bulabileceğiniz İstanbul’da ki ender duşa kabin noktalarından biridir. Sadece sıradan bir duşa kabin bakmak uzun ömürlü kullanmak için doğru bir tercih değildir. Markası kalitesi kullanılan malzeme de son derece önemlidir. Bunun yanı sıra en önemli etkenlerden biri de hiç şüphesiz fiyatıdır. Uygun ödeme koşulları sunmasından dolayı Kağıthane duşa kabin hem kaliteyi hem de konforu piyasaya göre çok daha ucuza alabileceğiniz yerlerden biridir. Duşa kabinlerin temizliği de oldukça kolaydır. Hijyen olarak düşünüldüğünde banyonuzda diğer kullanacağınız tüm seçeneklere göre en hijyen ve en kullanışlı olanıdır. Hem hijyen olması hem banyonuza çok ayrı bir şıklık katması hem de kullanım kolaylığından dolayı duşa kabinler gittikçe yayılan ve kullanılan modeller arasında yer almaktadır.

Kişiye özel
tasarımlar

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.