Ferahevler Duşakabin

Ferahevler Duşakabin 
Firmamızın siz değerli müşterilerimizi sunmakta olduğu hizmetlerinin bilgi birikimiyle ve tecrübelerinin artmasını hizmetlerimizle, bunların yansıması olan yeni müşterilerimiz ile paylaşmaktan haz duymaktadır. Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar Ferahevler duşakabin olarak duşa kabin konusunda yaptığımız çalışmalarımız da görebilirsiniz. İşinizi sağlam yapan uzman kadroya sahip olan firmamız;

Bulunduğunuz ortamların daha şık, modern, sağlıklı bir hava kazandıran firmamız çalışmalarımız açısından da tercih edilmektedir. Duşa kabin son zamanlarda rahatlık, kullanım kolaylığı, mahremiyet ve görünüşü nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Modern ve şık tasarımlarımızla görünüşü ve rahat hareket etmesiyle ortama şık hava katılacaktır. Böylece banyonuzda kuru kalarak rutubet nem oluşmasını önleyecektir. Kullanımın pratik olması ve kolaylığı açısından da bayanların özellikle duşa kabin tercihidir. Ürün çeşidi açısından kataloğu zengin olan firmamızın yaptığı düzenli ve sağlam işçilikte ön plana çıkmaktadır. Ücretsiz olarak işinin uzmanı olan ekip ile keşif yapılır ile ölçüleriniz alınır fiyat bilgisi de verilir. Firmamıza ait olan Ferahevler duşakabin sitesi ile ulaşarak istediğiniz tasarımı ve banyo ölülerini vermeniz yeterlidir. Siz banyonuzu farklı bir şekilde hayal edin biz hayalinizi gerçek yapalım. İhtiyaç duyulduğu an montajımızı yaptığımız duşa kabinin bakımını da yapabiliriz. Detaylarda farklılık yaparak banyonuzu daha aydınlık ve şık göstermeyi garanti ederiz. Kolay kurulum ve size özel tekne ile çabuk kurulum yaparız. Zaman içerisinde kullanmakta olduğunuz duşa kabin kireç, sabun artıkları, deterjan gibi birçok tekenden dolayı paslanma gibi şikâyetleriniz olduğunda da bize bildirmeniz halinde gelecek olan servisimiz işinizi kısa sürede hallederek tekrar kullanıma hazır hale getirir. 

Ferahevler duşakabin ile banyolar kuru kalsın

 

Firmamızın hizmetleri; duşa kabin ihtiyacınız da sağlıklı, sağlam ve kaliteli bir şekilde yapımı ile hizmet anlayışını tam ve başarılı bir şekilde yapmayı kapsamaktadır.

Firmamızın hedefi iyi biz hizmet anlayışı ile büyümek olması nedeniyle kurulduğu günden beri doğruluk, çalışkan ve dürüst, kaliteli olan çizgisini bozmadan çalışmaya ve çalışanına da verdiği önem ile çalışmak sayesinde kısa sürede sektörde bilinmiştir. Bu ilkelerinden de asla taviz vermemiştir. Hizmet sektörü olarak gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri de bizle yakalayabilirsiniz. Yenikler arasında olan seçkin ve elit modellerimiz ile yeni trendleri de görmüş olursunuz. 

Firmamız değişmez prensipleri ile daima düzgün, yenilikçi, sağlam işlere de imza atmaktadır. Aynı zamanda da kaliteli olan ürünleri kullanmak ve hizmeti doğru zamanında vermek, söz verdiği zamanda işi teslim etmek ve uygun fiyat olmuştur.

Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz.

Çalışmamızda ki şevk ve azim teminatımız olan hizmetlerimizde ki esas olan ise dürüstlük ve kalitedir. Kendine özel prensibiyle çalışan firmamız, sizleri de müşteri portföyünde görmek ister bizlere Ferahevler duşakabin iletişim bilgilerinden bize her an ulaşabilirsiniz. Önerilerinizi ve şikâyetlerinizi rahatlıkla bizimle paylaşabilirsiniz. 

Duşakabin Uygulamaları için TIKLAYIN

Duşakabin Modelleri için TIKLAYIN

Modern Duş Sistemleri için TIKLAYIN

Cam Kapı Modelleri için TIKLAYIN

Duşakabin Uygulamaları için TIKLAYIN

Duşakabin Modelleri için TIKLAYIN

Modern Duş Sistemleri için TIKLAYIN

Cam Kapı Modelleri için TIKLAYIN

Ferah Dizayn Cam Yapı Sistemleri

Ferahevler mh adnan kahveci cd no 74/D SARIYER / ISTANBUL

Bize Ulaşın

Tel : 0 212 223 37 24 - 0 532 280 84 87 - 0506 965 99 34
Fax : Watsapp: 0506 965 99 34
Email : info@ferahdizayn.com

Bizi Takip Edin