Katlanır Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları - Ferah Dizayn

SKU: N/A

Katlanır Cam Balkon


Katlanır Cam Balkon sistemleri ev ve işyerlerinde mekanımızı yaz kış rahat ve ferah bir ortamda kullanmamıza olanak sağlar. Balkonlarımız da kışın da dışarıdaymış gibi yaşamamızı sağlamasının yanında küçük balkonların bu sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

Dört mevsim kullanım için muhteşem bir mimari çözüm olan Katlanır Cam Balkonlar şık tasarımı ile mekanınızın mimarisine çok yakışacak.

Ürün Özellikleri
 • 8 – 10 mm Şeffaf Temperli Cam,
 • Isı camlı sistem,
 • Özel Üretim Yükseklik,
 • İsteğe Bağlı Özel Ölçülerde Üretim Yapılabilir,
 • Profil Rengi: Parlak – Mat – Siyah – Beyaz
 • Cam Rengi: Desenli – Füme – Bronz – Yeşil – Mavi – Gümüş – Özel Reflekte,

Açıklama

Ürün Bilgileri

Kışın kapatılan Cam Balkonların yazın komple açılması ile özel bir yeri oluşmuştur. Camların farklı renklerde üretilebilmesi mimarinize kolayca uyum sağlayacaktır.

8 ya da 10 mm olarak üretilen standart Katlanır Cam Balkonlarımız uzun bir zamandır ısı camlı olarak da üretilebilmektedir. Isı Camlı Cam Balkonlar ısı ve ses izolasyonunu maksimum seviyeye çıkararak özel anlarınızın sizde kalmasını sağlamaktadır. Isı Camlı Cam Balkonlarımız da çift cam arasına jaluzi sistemi ile ister şeffaf görüntü isterseniz de kolayca kapanan perde sayesinde görüntüyü komple kapatabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkonlar da kullanılan alüminyum profiller 1. Sınıf biyet malzemeden üretilmektedir ve renk atma yada bozulma gibi sorunlarla kesinlikle karşılaşılmamaktadır. Kullanılan alüminyum profillerde de standardın dışında çok farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

Katlanır Cam Balkonlarımız rüzgara , fırtınaya ve sert yağmurlu hava koşullarına dayanıklıdır. Montaj aşamasında uzman kadromuz ile hassas ayarları yapılarak uzun yılları kullanmanız için hizmetinize sunulmaktadır. Her kanatta 4 adet çiftli toplamda 8 adet rulman kullanılmaktadır. Her balkon veya mekan için uyumludur.

Oval balkonlarda da oval formda üretim yapılmaktadır. Avantajları saymakla bitmeyen Katlanır Cam Balkon sistemlerinin başlıca avantajları şöyledir; Ses ve ısı izolasyonu , Mimari görünüm sağlar , Temperli yüksek mukavemetli camlar sayesinde ekstra güvenlik sağlar, hırsızlar için birebir güvenlik sağlar, katlanan mekanizma sayesinde çok kolay temizlik, evin yada iş yerinin balkonun ısınması sayesinde iç sıcaklığını korumasını sağlar.

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/OlcuBrimleri.png

Ölçü birimleri cm’dir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/AlternatifYükseklik.png

Alternatif yükseklik uygulanabilir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartKumlama.png

Standart kumlama uygulanabilir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartDisiDesen.png

Standart dışı desen sınırlı uygulanır

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/KorumaKullanılır.png

Clean-On cam koruma uygulanabilir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/RenkliCam.png

Renkli cam uygulanabilir

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Evinizin veya ofisinizin balkonunu dört mevsim rahatlıkla kullanmak istiyorsanız eğer katlanır cam balkon sistemlerini kullanabilirsiniz. Katlanır cam balkon sistemleri sayesinde yazın komple cam sisteminizi açabilir veya kışın da tamamen kapatabilirsiniz. Sizlere dört mevsim ferah ve rahat bir ortam sunan katlanır cam balkon sistemleri sayesinde balkonunuzun tadını her zaman çıkarabilirsiniz.

Katlanır cam balkon sistemleri hem ısı hem de ses izolasyonuna sahip olmaktadırlar. Bu sayede kendi mahreminizi rahatlıkla koruyabilirsiniz. Ayrıca ısı camlı cam balkonlarda çift cam arasına özel bir sistem uygulanarak görüntüyü komple kapatmayı sağlayabilirsiniz. Bu sayede özelinizi daha çok korumuş olur ve balkonunuzda daha rahat hareket edebilirsiniz. Rüzgara, fırtınaya ve sert yağmur yağışına karşı dayanıklı olan katlanır cam sistemlerine Ferah Dizayn sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Evinize veya ofisinize katlanır cam balkon yaptırmak istediğinizde fiyatını da merak edebilirsiniz. Katlanır cam balkonların fiyatı tamamen ürünün özelliklerine ve balkonunuzun büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden sizlere net bir fiyat söylememiz mümkün olmamaktadır. Ancak Ferah Dizayn sayesinde piyasadaki birçok yere göre daha uygun fiyatlı ve daha kaliteli katlanır cam balkonlara sahip olabilirsiniz. Hem kaliteli hem de şık görünümlü katlanır cam balkon sistemlerinin fiyatı ve özellikleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ferah Dizayn olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Katlanır Cam Balkon Nasıl Yapılır?

Katlanır cam kolay monte edilmez. Kaliteli montaj gereklidir. Profesyonel bir personele yaptırmak uygun olacaktır. Kullanılan malzemeler sağlam ve kaliteli olmalıdır. Kişilerin can güvenliği için bu önemlidir. Katlanır cam balkonun konumlandırılacağı yere bakılmalıdır. Planlar yapılmalıdır. Ölçü alınmalıdır. Kesimler ve kasa profilleri çalışılmalıdır. Kasa bazaları da doğru kesilmelidir. Camlar uyumlu bir şekilde hareket etmelidir.

Cam Balkon Nasıl Katlanır?

Kaliteli malzemenin kullanıldığı ve montaj işçiliğinin iyi yapıldığı bir cam balkon sistemi kolayca katlanabilmelidir. Tekerlek sistemi ile cam balkonun her bir camı köşede katlanır. Teker sisteminin olduğu yerde kıl fitilleri üste olduğu için ses yalıtımı sağlar. Ve toz olmasını engeller.

  Kişiye özel
  tasarımlar

  Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.