HAKKIMIZDA

Kişiye Özel Tasarımlar… 

 

Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.

Firmamız imalat bakışına tasarım ve görsellik ekleyerek ulaşılması güç bir çalışmaya imza atmaktadır. Ürün çeşitliliği, tasarım ve malzeme farklılıklarıyla kombine edildiğinde kullanıcılara sonsuz alternatifler sunmaktadır.

Ayrıca kalıplaşmış düşünce ve zevklerden uzak durarak tüm müşterilerimize ayrı ayrı tasarımlar hazırlayarak kişiye özel hizmet sunmaktadır.

Evinizin her noktası için ayrı bir çalışma yaparak sınırları zorlayan bir yapı olarak hizmet vermekteyiz.

Ferah Dizayn, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.
 
Ferah Dizayn, tasarımlarıyla, detaylarıyla, malzeme,ürün kalitesiyle ve hizmetiyle gelecekte en çok tercih edilen tasarım ve üretim firması olma yolundaki çalışmalarına devam etmektedir.
 
İmalatımızda bulunan ürünler ile evinizin her bir ihtiyacı için farklı bir firma arama derdinizi ortadan kaldıran Ferah Dizayn REFERANSLARIyla da fark yaratmaktadır.

 

 

 

REFERASNLARIMIZ

AJDA PEKKAN SAKLI KORU VİLLA,

SUZAN SABANCI YENİKÖY YALI,

NUR YERLİTAŞ RESİDENCE,

VODAFONE CEO OFİS,

RAMADA OTEL,

SHANGRİ LA OTEL,

SİLİVRİ CEZAEVİ,

TAMEK MALİKANESİ,

 

DİĞER REFERANSLARIMIZ

 

Firmamız Tarafından Satılan Ürünlerin Tamamı Kalitesini İspatlamış Ürünlerden Oluşur

 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj

Ferah Dizayn Cam Yapı Sistemleri

Ferahevler mh adnan kahveci cd no 74/D SARIYER / ISTANBUL

Bize Ulaşın

Tel : 0 212 223 37 24 - 0 532 280 84 87 - 0506 965 99 34
Fax : Watsapp: 0506 965 99 34
Email : info@ferahdizayn.com

Bizi Takip Edin