Gold Altın Duşakabin Modelleri ve Fiyatları - Ferah Dizayn

SKU: N/A

Gold Duşakabin


Her model duşakabin için uygulanabilen Gold seri ürünlerimiz banyonuzun mimarisine en uygun renk seçeneği sarı ise tam da size göre bir modeldir.

Aluminyum raylı modeller de eloksal kaplama ile gold renk haline getirdiğimiz ürünlerimiz uzun yıllar renk solması olmadan hizmet vermektedir.

Menteşeli sistem duşakabinler de de kullandığımız gold tercihi menteşelerin kaplanması yolu ile hazırlanır. Menteşe haricinde kulp ve gerginin de Gold olması gerekmektedir.

Açıklama

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/OlcuBrimleri.png

Ölçü birimleri cm’dir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/AlternatifYükseklik.png

Alternatif yükseklik uygulanabilir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartKumlama.png

Standart kumlama uygulanabilir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/StandartDisiDesen.png

Standart dışı desen sınırlı uygulanır

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/KorumaKullanılır.png

Clean-On cam koruma uygulanabilir

http://www.ferahdizayn.com/wp-content/uploads/2017/05/RenkliCam.png

Renkli cam uygulanabilir

Gold Duşakabin Modelleri

Banyonuzu temizlemekte zorluk yaşıyorsanız veya banyonuzun küçük olmasından şikayetçiyseniz, duşakabin satın alarak bu sorunlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Duşakabin sayesinde hem banyonuzun alanını daha kullanışlı hale getirebilirsiniz hem de banyonuzun temizliği konusunda iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Ferah Dizayn sayesinde banyonuz için birçok duşakabin modeline rahatlıkla ulaşabilir ve sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz.

Ferah Dizayn’dan yapmış olduğunuz duşakabin tercihi ile birlikte banyonuzu daha şık gösterebilirsiniz. Gösterişi ve kalite meraklısı biriyseniz Gold duşakabin modellerimiz tam size göre olmaktadır. Gold duşakabin satın almak istediğinizde Gold rengini istediğiniz her model duşakabine uygulayabildiğimiz için çeşitlilik diğer modellere göre daha fazla olmaktadır. Ayrıca uzun yıllar renginde bir solma olmadan kullanabileceğiniz bir duşakabine sahip olabilirsiniz.

Gold Duşakabin Fiyatları

Gold duşakabin almak istediğinizde gösterişinden dolayı fiyatının da oldukça yüksek olduğunu düşünebilir ve satın almaktan vazgeçebilirsiniz. Ancak Gold rengine tüm duşakabinler ile sahip olabileceğiniz için satın almaktan vazgeçmenize hiç gerek yoktur. Gold duşakabin satın almak istediğinizde fiyatı seçmiş olduğunuz duşakabin modeline, desenine, kurulacağı alana ve üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine göre değişebilmektedir. Bu kriterlere göre duşakabininizin fiyatı belirleneceğe için Gold duşakabin fiyatları da normal duşakabin fiyatlarına neredeyse yakın olacaktır. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ve gösterişli Gold duşakabin modeli satın almak istiyorsanız eğer Ferah Dizayn’a uğramadan kararınızı vermeyin. Gold duşakabin fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

    Kişiye özel
    tasarımlar

    Ferah Dizayn duşakabin, nokta atışı yapma adına tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntılara kadar düşünüp tasarlayarak ferahlığı detaylarda bulma ilkesini benimsemiş bir tasarım ve imalat firmasıdır.